Dobrovolné letní akce 2024

Vážení a milí, protože již mnozí z vás plánujete letní prázdniny, shrnuji termíny hlavních akcí, ktero jsme pro vaše kluky a holky připravili.

Pokud o účasti uvažujete, napište mi prosím (i jen předběžně) na tichy@prirodniskola.cz 

30.6.-4.7.  meditační pobyt na Hostýně (určeno přednostně pro studenty a absolventy, kteří se již podobných akcí zúčastnili během roku, další vážní zájemce se osobně domluvte s Františkem.

pravděpodobně v týdnu od 8. července (3-4 dny) - pomoc s obnovou školní naučné stezky ve Smolotelech (spaní ve stanech na zahradě u Dvořáků, malování značek, kosení a večerní táboráky...)

5,-10. srpna - tradiční putování po souši i po vodě (3 dny puťák horami + 3 dny splouvání řeky - přesnou oblast ještě doladíme, ale v každém případě to bude stát zato). Skvělé i pro ró.

21.-25. srpna - pomoc s organizací folkového festivalu Folková Ohře (přednostně pro starší - pí, omí, ksí, róáni jen výjimečne po osobní domluvě, poku bude místo.

V týdnu od 26. srpna bude tradičně ve škole možné pomáhat s úklidem a přípravou školního roku a odpoledne si společně užít rozličné taškařice v akvaparku nebo ZOO.

Těším se na společná dobrodružství

František